Екскурсія для дітей з елементами квесту
В ході екскурсії з елементами квесту вони познайомляться з головними визначними пам’ятками міста і в захоплюючій формі дізнаються все про історію Одеси
1-2 години
АвтобуснаНа електромобіліПішохідна
Дітям:
Від 7 до 15
200-250 грн
Вартість:
Дорослий (16+)
200-250 грн

Екскурсія по Одесі для дітей

Однією з найпопулярніших екскурсій в 2023 році, як ми і очікували, залишається екскурсія в Одесі для дітей з елементом квесту, яку ми з такою любов'ю розробили для юних і допитливих туристів. Ми назвали її "Чомучкам за Одесу". Цей варіант ідеально підходить для дітей у віці від 7 до 14 років. У цікавій формі ми розповідаємо історію міста. Діти не просто слухають, а стають активними учасниками подій. Вони розгадують музичні загадки, розв'язують математичні задачі та історичні головоломки, відповідають на питання, шукають пам'ятники, виконують фотозадания. Дитячі екскурсії мають кілька варіантів і можливостей проведення:

 1. Пішохідна.Вартiсть 200грн./дит. Тривалість 2 години.

  Саме цей варіант насичений завданнями і загадками. Ми починаємо від Пасажу і по самій головній вулиці міста вирушаємо на пошуки унікального пам'ятника, який прихований від більшості туристів і тільки найцікавіші і уважні зможуть його знайти. Відповідаючи правильно на запитання, розгадуючи загадки і виконуючи завдання екскурсовода, діти отримують букви підказки з яких їм потрібно скласти слово того, що ми шукаємо. Виходить захоплююче і цікаво. Місце закінчення - на початку вул. Гоголя.

 2. На електромобілях. Вартість
  200грн.дит.Тривалiсть1 годину

  Проходить значно швидше, якщо ми вирушаємо по місту на електромобілі. По Одесі з вітерцем. Ідеальний варіант для тих, хто втомився ходити. В ході цієї екскурсії ми проїжджаємо по всьому історичному центру, а в найцікавіших місцях зупиняємося, щоб загадати бажання, виконати завдання, розгадати загадки. Електромобілі розраховані на групу від 12 до 14 осіб у кожній машинки свій екскурсовод. Початок від Опернорго театру, закінчення там же.

 3. Квест + Електромобілі.
  Вартість 250грн.дит.Тривалість 1.5 години.

  Якщо вашим діткам хочеться з вітерцем проїхати по місту на електромобілях, але при цьому вони люблять бігати і бажають розгадати побільше цікавих загадок, тоді цей варіант ідеально підходить для них. Перед тим, як відправиться в подорож на електромобілі нам потрібно розгадати всі загадки міського саду, а головне знайти карту маршруту, без якої не можлива подальша подорож. Потім до нас під'їжджають гарні машинки у вигляді дельфінів і ми вирушаємо в дорогу.

Що нового і цікавого належить дізнатися нашим юним учасникам в ході подорожі? Уявіть собі - багато, ми розповімо їм:

 • Чому наше місто назвали «Одеса»? Хто і як дав назву місту, всі версії і факти. Як привчали перших мешканців до нової назви.
 •  якомусь палаці жила «одеська попелюшка»? Ми зупинимося біля цього палацу, єдиного в місті який зберіг свої внутрішні інтер'єри і дізнаємося цю романтичну історію.
 • Що є найціннішим в одеському Оперному театрі? Краса і велич театру вражають багато поколінь протягом довгих років. Але ось одну унікальну особливість відзначають всі видатні артисти і диригенти, виступаючі коли-небудь на його сцені.
 • Де знаходиться найстаріший пам'ятник міста? Це один з перших пам'ятників Одеси, самому першому губернатору міста, іноземцю, але самому коханому серед одеситів.
 • Який міст самий високий, довгий і вузький? Ми прогуляємося по ньому, дізнаємося його оригінальну назву, а головне перевіримо, невже він справді так сильно розгойдується?
 • Де росте «дерево кохання»? Коли ми знайдемо це дерево, ви навчитеся зізнаватися в коханні 65 мовами, ну а закоханим воно принесе удачу.

На ці та багато інших питань нам належить відповісти нашим допитливим Чомучкам.

Проводиться для груп дітей від 10 осіб. Ми не формуємо групи, а працюємо вже з зібраної вами групою. Ви можете запросити своїх знайомих або запропонувати колективу, який відвідує ваша дитина. Такі дитячі екскурсії можуть бути цікаві і батькам, так що завжди раді бачити вас з вашою дитиною. 1 супроводжуючий дорослий на 10 дітей безкоштовно. З задоволенням чекаємо на вас).

Дітям до 7 років екскурсія проводиться в супроводі дорослого.

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
1-2 години
АвтобуснаНа електромобіліПішохідна
Дітям:
Від 7 до 15
200-250 грн
Вартість:
Дорослий (16+)
200-250 грн
Відгуки про екскурсію ”Екскурсія для дітей з елементами квесту”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!