Катакомби в Одесі
Найдовші в світі підземні лабіринти прямо у вас під ногами — одеські катакомби
2 години
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 3 до 6
150 грн
Від 7 до 14
200 грн
Вартість:
Дорослий (15+)
300 грн

Катакомби в Одесі - екскурсія по одеських катакомбах

Проходить кожен день у 10.00; 14:00 і 17:00.
Збір групи за адресою: вул.Розумовська,33

👉Корисна інформація перед відвідуванням екскурсії

1. Форма одягу
якись спеціальний одяг не потрібен, там сухо і не брудно, однак, для того, щоб відчувати себе комфортно потрібне зручне взуття і теплий одяг, адже температура там круглий рік 14 градусів!

2. Місце збору групи
Катакомби знаходяться в районі Молдаванка, в 5 хвилинах ходьби від Центрального автовокзалу. Збір групи і зустріч з гідом відбувається за адресою вул. Разумовська, 33(кафе Піжон), вас зустріне гід і підведе прямо до входу в катакомби.

3. Як дістатися
Від Залiзничного вокзалу в сторону Автовокзалу по Б. Арнаутській йде 8-й тролейбус або 208 маршрутка Зупинка "Кісна", виходьте, переходите дорогу і повертаєтеся на 2 будинки назад.

4.Запис на екскурсію
Записуватися - обов'язково, адже ми формуємо невеликі групи, щоб усім було комфортно пересуватися і для кожної запрошуємо екскурсовода, так само розраховуємо кількість касок і ліхтариків!

5.Що з собою брати
З собою необхідно взяти заряд бадьорості і позитиву, фотоапарат, все інше видається при вході, в тому числі каски і ліхтарики.

Опис екскурсії:

В 2023 році серед всіх екскурсій по Одесі "екскурсія в катакомби Одеси" продовжує лідирувати, як найвідвідуваніша і популярна, і це не дивно, адже наші багаторівневі підземні тунелі вважаються найдовшими у світі - 2500 км. Тут особливий мікросвіт зі своїми мешканцями, унікальною атмосферою, мікрокліматом.

Таємничі лабіринти, в яких криється чимало таємниць і загадок, підземні озера і бункери — ось, що приваблює сюди тисячі туристів з усього світу щороку. Ми запрошуємо гостей та жителів Південної Пальміри зануритися в дивовижну атмосферу підземного світу, який знаходиться в буквальному сенсі, під ногами у кожного з нас! Ціна екскурсії непорівнянна з тими враженнями, які ви можете отримати в унікальному музеї в самому центрі. Відвідавши катакомби, Одеса розкриє вам свої таємниці і ви дізнаєтеся:

  • Про історію виникнення найдовших у світі підземних лабіринтів. Для будівництва приморського міста потрібні були великі об'єми будівельних матеріалів. Сотні робітників щодня спускалися під землю щоб доставляти на поверхню камінь ракушняк.
  • Про бандитські малини, перевалочних базах контрабандистів. Розгалужені і заплутані підземні лабіринти — відмінне місце щоб приховати награбоване, пересидіти облаву, піти від погоні, як слід поводивши за ніс досвідчених сищиків.
  • Про жіночій в'язниці. Подумати тільки, тут, в сирих і холодних підземних печерах в XIX столітті місяцями стояли жінки, продані в рабство!
  • Про діяльність більшовиків-підпільників. У неспокійні і непередбачувані роки революції в катакомбах проходили збори підпільних організацій і навіть функціонувала більшовицька друкарня.
  • Про роль катакомб у ВВВ. Занурені у вічну темряву, катакомби ставали відмінним укриттям не тільки для бандитів, але і для партизанських, диверсійних загонів.
  • Про протиатомних бункерах, побудованих в роки холодної війни.

Пропонуємо прогулятися по катакомбах в супроводі нашого провідника, щоб на власні очі побачити підземне озеро, протиатомний бункер, партизанську стоянку, бандитську малину, скуштувати традиційні одеські ласощі в приміщенні підземної кухні. Довжина нашого маршруту 2 км.

Екскурсії проходять російською мовою, але ми так само пропонуємо і інші мови проведення, в цьому випадку екскурсії проводяться, як індивідуальний VIP варіант. У цьому випадку, ви самостійно обираєте час проведення в проміжку з 9.30 до 17.30. Ми так само раді запропонувати програму для дитячих та дорослих груп.

Екскурсія «Катакомби в Одесі» — це, як побачити зворотний бік місяця. Хочеться отримати від міні-подорожі яскраві, незабутні враження? Ласкаво просимо в одеські катакомби!

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
2 години
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 3 до 6
150 грн
Від 7 до 14
200 грн
Вартість:
Дорослий (15+)
300 грн
Відгуки про екскурсію ”Катакомби в Одесі”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!