Софіївський парк Умань
Екскурсія в Умань з Одеси
12 часов
Автобусна
Дітям:
Від 7 до 15
840 грн
Вартість:
Взрослый (15+)
890 грн

Програма туру

Увага!!! В ціну включені вхідні квитки та екскурсійний супровід.

6.45 Збір групи за адресою Італійський б-р, знайомство з супроводжуючим, посадка в автобус.
10.30-11.00 Прибуття в Умань
11.30 Початок екскурсії по Софіївському парку
13.00-16.45 Вільний час для прогулянки по парку
17.00 Від'їзд до Одеси

Для організованих груп можлива організація комплексного обіду в м. Умань!

Опис туру:

Екскурсія в Софіївський парк в Умані - це унікальна можливість побачити справжню перлину України. Парк називають прекрасним куточком любові, виконаним в кращих традиціях палацово-паркових ансамблів кінця XVIII початок XIX століття. Тут все просякнуто любов'ю, а час немов зупиняється, природа заспокоює і дарує красу і спокій. Історія парку заворожує. Створений польським аристократом, власником міста Умань Станіславом Потоцьким, він став подарунком його коханій дружині, прекрасної грекині Софії Вітт-Потоцької до дня її іменин в 1800. Колись Потоцький разом з талановитим польським військовим інженером Людвігом Метцелем відправився полювати в ці місця. Вони виявилися в яру з безліччю підземних джерел і виходять на поверхню гранітом. Природа сама підказала ідею будівництво унікального парку, що не поступається за красою європейським. Уздовж русла річки Кам'янки розташована основна композиція. Пам'ятаючи про походження своєї коханої Потоцький просить використовувати в оформленні парку давньогрецькі мотиви, занурюючи відвідувачів в сюжети з "Іліади" і "Одисея"

Парк розділений на кілька тематичних зон:

  • У південній частині  парку знаходиться головний вхід з вежами, центральна алея, альтанка «Грибок», Тарпейська скеля з альтанкою, джерело з фонтаном «Срібні ключі», павільйон Флори, Будинок творчості вчених, в якому можна відвідати музей, а так само скористатися послугами готелю, ресторану і оглядового майданчика, обладнаного нагорі.
  • У центральній частині перед вами постане: Венеціанський міст, фонтан «Змія», Нижня алея, джерело Іппокрени, Площа Зборів, Великий водоспад, грот страху і сумнівів, грот Сцилли, майданчик Бельведер, з якої відкривається вид на скелю з людським профілем.
  • В східнiй частинi можна помилуватися гротами Горішок і лікоть, Темпейської долиною, Єлисейськими полями, гротом Каліпсо, гротом Фетіди, Верхнім озером з островом Анти-Цирцеї (острів Любові) і Рожевим павільйоном, підземною річкою.
  • У Західній частині знаходяться: розарій, діброва, Китайська альтанка
  • Північна частина включає в себе Англійська парк, Партерний амфітеатр, оранжерея, Терасу Муз.

Дендропарк «Софіївка» є науково-дослідним інститутом, який входить до складу Відділення загальної біології Національної академії наук України. Тут представлено більше 3000 видів різноманітних дерев і чагарників, частина з них характерна для місцевого ландшафту, але багато рослин є унікальними і екзотичними, серед яких: сосна Веймутова, найдавніше дерево на землі гінкго білоба, платан, тюльпанове дерево, болотний кипарис, рожевий рододендрон і багато інших. Особливо гарний Софіївський парк навесні і восени

Крім прогулянки та екскурсії по основному парку, так само при бажанні можна відвідати, що відкрилася в 2019 році, новий парк активного відпочинку Нова Софіївка. Тут вам запропонують унікальні композиції і арт-об'єкти, де світ української культури та міфології поєднується зі світом стародавнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичні арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поруч з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик, водоспад "Дракони" та інші.

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
12 часов
Автобусна
Дітям:
Від 7 до 15
840 грн
Вартість:
Взрослый (15+)
890 грн
Відгуки про екскурсію ”Софіївський парк Умань”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!