Морська екскурсія в Одесі - прогулянки по морю від морвокзалу

Увага!!! Екскурсії по морю зараз не проходять!!!

Екскурсії по морю в Одесі подарують вам неповторне відчуття свободи, чудові емоції і незабутні враження. Крім пішохідних та автобусних екскурсій по Одесі, поїздок на унікальних ретромобілів, в екскурсійному агентстві «LoveOdessa» ви можете замовити неспішну прогулянку вздовж узбережжя Південної Пальміри на яхті або відправитися з друзями борознити морські простори на туристичному катері!

Одеса-перлина Чорноморського узбережжя і з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Та й чи варто? Адже можна не вдаючись у тривалі філософські відступи просто насолоджуватися унікальною атмосферою цього міста, чудовими видами на його головні визначні пам'ятки з суші і з боку моря. Морські прогулянки від морвокзалу здатні стати вишенькою на торті наповненого яскравими враженнями відпочинку в красуні-Одесі. Водні екскурсії відкривають можливість:

  • Відчути смак життя, вдихаючи свіжий морський бриз. Насолодитися чудовими пейзажами Чорноморського узбережжя.
  • З близької відстані оцінити чудову архітектуру Воронцовського маяка, який був відкритий в далекому 1845 році за графі Воронцова і до теперішнього часу використовується за прямим призначенням.
  • По-новому поглянути на Одеський порт, в який щодня прибувають суду з усіх кінців світу.
  • Помилуватися красою узбережжя з боку моря (пляжі Ланжерон, Відрада, Аркадія та ін.), Спробувати розгадати загадки таємничих бухт.
  • Викупатися у відкритому морі, відчути справжнє єднання з морською стихією. І, якщо пощастить, познайомитися з грайливими і добродушними чорноморськими дельфінами!

Морська прогулянка від Морського вокзалу Одеси - це дивовижне морська пригода, яке запам'ятається вам на довго. При бажанні, ви можете орендувати яхту або катер цілком, і навіть влаштувати пікнік на борту, або приєднатися до збірної екскурсії. Прогулянки по морю уздовж берегів Південної Пальміри на яхті або катері - міні-круїз, доступний кожному!

Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!