Вилкове — Українька Венеція
Невелике містечко Вилкове на півдні Одеської області - справжня українська Венеція.
14 годин
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 6 до 12
895 грн
Вартість:
Дорослий (13+)
915 грн

Вилкове - екскурсії з Одеси

Екскурсія проходить у вихідні дні. Старт в 7:00 від центрального входу залізничного вокзалу. Повернення на вокзал о 22:00.

ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист, під час поїздки, повинен мати при собі паспорт, дитина - свідоцтво про народження!

Для тих, хто давно мріяв побувати у Венеції, ми підготували сюрприз!!! Невелике містечко Вилкове на півдні Одеської області - справжня українська Венеція. Цей маленький мальовничий населений пункт розташований прямо в дельті Дунаю, в місці впадання річки в Чорне море. Прогулятися по старій частині міста у вас не вийде, а ось прокотиться на "місцевої гандоли" по вузьких каналах-вуличками, будь ласка. Унікальна і історія міста, про яку вам розповість наш екскурсовод. Місто було засноване старовірами, про що нагадують два старообрядницьких храму в центрі. Так само Вилкове славиться своєю полуницею, яка народить тут практично круглий рік і знаменитим виноградом сорту "Новак", вино з якого ви обов'язково спробуєте. Ну, і звичайно, вам належить унікальна можливість помилуватися мальовничою природою Дунайського біосферного заповідника, а так само екскурсія на катері на "нульовий кілометр" - місце впадання Дунаю в Чорне море. У вартість екскурсій входить смачний обід з юшкою на дровах і знаменитим місцевим вином.

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
14 годин
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 6 до 12
895 грн
Вартість:
Дорослий (13+)
915 грн
Відгуки про екскурсію ”Вилкове — Українька Венеція”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123