Вилкове — Українька Венеція
Невелике містечко Вилкове на півдні Одеської області - справжня українська Венеція.
14 годин
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 6 до 12
940 грн
Вартість:
Дорослий (13+)
985 грн

Вилкове - екскурсії з Одеси

Програма туру

6.45 Збір групи на залізничному вокзалі біля центрального входу під годинником. Знайомство з супроводжуючим, посадка в автобус.
7.00 - Виїзд з Одеси
10:00 Прибуття у Вилковому на річковий вокзал. Зустріч групи з професійним екскурсоводом, який буде з нашою групою весь день і познайомить з історією та визначними пам'ятками краю.
10:30 Пішохідна екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць) Української Венеції.
11.30 Прибуття до комплексу зеленого туризму «Пелікан», посадка на плавзасоби і переїзд на острівну липованських садибу «Квакенбург.
12:00 Прибуття на острівну зелену стоянку «Квакенбург», де нас чекає Рибальський пікнік з дунайської юшкою, приготовленою на дровах, дегустація вина «Новак», частування фіточаєм на травах із старовинного дров'яного самовара з місцевим медом, відпочинок, купання, риболовля.
14:00 Водна екскурсія по дельті на обладнаному прогулянковому судні по гирлах Очаківське і Анкудінове з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення. Відвідування заповідного узмор'я, символічного «0» км - місця впадання Дунаю в Чорне море.
17:45 Повернення в Вилково, на комплекс зеленого туризму "Пелікан".
18:00 Від'їзд групи з Вилково
21:00 Прибуття до Одеси (до головного входу залізничного вокзалу)

Опис туру

ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист, під час поїздки, повинен мати при собі паспорт, дитина - свідоцтво про народження!

Для тих, хто давно мріяв побувати у Венеції, ми підготували сюрприз!!! Невелике містечко Вилкове на півдні Одеської області - справжня українська Венеція. Цей маленький мальовничий населений пункт розташований прямо в дельті Дунаю, в місці впадання річки в Чорне море. Прогулятися по старій частині міста у вас не вийде, а ось прокотиться на "місцевої гандоли" по вузьких каналах-вуличками, будь ласка. Унікальна і історія міста, про яку вам розповість наш екскурсовод. Місто було засноване старовірами, про що нагадують два старообрядницьких храму в центрі. Так само Вилкове славиться своєю полуницею, яка народить тут практично круглий рік і знаменитим виноградом сорту "Новак", вино з якого ви обов'язково спробуєте. Ну, і звичайно, вам належить унікальна можливість помилуватися мальовничою природою Дунайського біосферного заповідника, а так само екскурсія на катері на "нульовий кілометр" - місце впадання Дунаю в Чорне море. У вартість екскурсій входить смачний обід з юшкою на дровах і знаменитим місцевим вином.

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
14 годин
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 6 до 12
940 грн
Вартість:
Дорослий (13+)
985 грн
Відгуки про екскурсію ”Вилкове — Українька Венеція”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!