По Одесі

Тури і екскурсії по Одесі - прогулянка по місту

Екскурсії по Одесі стануть відмінним доповненням пляжного відпочинку або ділової поїздки до Південної Пальміри. Ми пропонуємо пішохідні оглядові та тематичні прогулянки, автобусні екскурсії по місту і його околицях, які подарують вам незабутні емоції та масу нових вражень. Настійно рекомендуємо скористатися нашою ексклюзивною пропозицією - проїхатися з вітерцем на ретромобілі!

Екскурсії по Одесі - чудова можливість:

  • Відвідати атмосферні одеські дворики, які розкажуть про історію та сучасне життя міста не гірше професійного гіда.
  • Спуститися в легендарні одеські катакомби, які в різний час ставали притулком для злочинців-втікачів і рабинь, революціонерів і учасників таємних організацій, контрабандистів і авантюристів.
  • Оцінити красу театру, палаців і храмів, численних пам'ятників архітектури, в яких можна розглянути прикмети відомих європейських міст.
  • Відвідати місця, де черпали натхнення для своїх літературних шедеврів А. С. Пушкін, І. Ільф і Є. Петров, А. Грін і багато інших.
  • Поринути в атмосферу бандитської Молдаванки, де свого часу знатно поколобродили Сонька Золота Ручка, Мішка Япончик і ін.
  • Під час прогулянки по Одесі в найнесподіваніших місцях знайти потаємні знаки масонів. Адже саме в Південній Пальмірі свого часу була заснована одна з найбільших масонських лож.
  • Відшукати єврейські нотки в багатонаціональній одеській симфонії. Близько 30% населення Одеси складають євреї, які передають від покоління до покоління унікальні культурні та кулінарні традиції.

Щоб довідатися про ціни на тури по Одесі, ознайомитися з відгуками щасливчиків, яким вже вдалося зробити маленьку «кругосвітню» подорож, не виїжджаючи за межі міста, скористайтеся зручним функціоналом нашого сайту. Який би тур по місту Одеси ви не вибрали, відмінний настрій і маса нових вражень вам гарантовані!

Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!