Тур на 1 день
Ви побачите усі головні визначні пам'ятки, відвідайте найдовші у світі підземні лабіринти, дізнайтесся усе найцікавіше про історію Одеси

Зустріч групи на вокзалі, можливий ранній сніданок.

1. Екскурсія оглядова. Тривалість 3 год

Для груп до 30 чоловік може проходити на електромобілях або комфортабельному автобусі. В ході цієї екскурсії ви побачите більше 40 визначних пам'яток, проїдьте по усых выдомих Одеських вулицях, відвідайте курортний район «Аркадія», подивитися на Французький бульвар, побачите Одеську киностудыю, Морський вокзал, Воронцовський дворець, Єкатерининську площу, Дом-стену, дізнайся секрети Потемінських сходів. Пройдете по зеленим аллеям Приморського бульвару та легендарною Дерибасівською вулицею, привітаетеся з Утесовым і посидите на знаменитому 12-му стулі. Ви зануритеся в світ одеських легенд, веселих історій, таємниць, які зберігають у собі одеські вулички та дворики.

2. Обід

За бажанням порадимо, де перекусити. Смачно, затишно, в самому центрі. Можемо запропонувати кілька варіантів на будь-який смак та гаманець.

3. Екскурсія в Одеські катакомби. Тривалість 3 год

Екскурсія в Одеські катакомби - це те, що запам'ятається вам навіки. Самі довільні в світі лабіринти розкривають перед вами всі свої тайни. Якщо вам цікава історія Великої Вітчизняної війни, підвиг одеських партизан і їх таємний відпочинок в катакомбах, то вам варто відвідати музей-катакомби партізанської слави в с.Нерубайском, читайте докладніше тут. Якщо ж ти любите приключений і готовий пройти в касках з фонариками по темним звивистим тропам, то побачиш підземне озеро, антиатомний бункер, пещеру з останками древніх тварин, тоді вам сюди.

Також, факультативно, ми можемо запропонувати вам екскурсії в музей контрабанди, екскурсію на Одеський кіностудію, екскурсію в Музей Шоколад або екскурсію по Оперному театру.
Зв'яжіться з нами, щоб уточнити вартість даного туру для вашої групи
Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
Відгуки про екскурсію ”Тур на 1 день”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!