Як в Одесі кіно знімали +Кіностудія
Для шанувальників радянського кіно і просто любителів кіномистецтва ми пропонуємо екскурсію "Як в Одесі кіно знімали" з відвідуванням Одеській кіностудії.
2,5 часа
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 7 до 15
150 грн
Вартість:
Дорослий (16+)
200 грн

Одеська кіностудія, екскурсія як знімали кіно в Одесі

Проводиться тiльки для корпоративнiх груп, тургруп, груп школярiв  не меньш нiж 15 осіб.

У світі чимало міст, з якими пов'язані певні уявлення і асоціації. Один з таких - наша улюблена Одеса. Що значить для вас це місто? Для кого-то це море і пляжі, квітуча акація, для кого-то гумор, забавна одеська мова, апетитна кухня, знамениті одеські пісні. А, тепер уявіть картинку на екрані свого телевізора: вітрильник, що біжить по хвилях під звук корабельного дзвону. І ось ви переноситесь вже на кілька років назад і згадуєте такі добрі і милі серцю фільми: "Три мушкетери", "Місце зустрічі змінити не можна", "Електронік", "Зелений фургон", "У пошуках капітана Гранта" і багато інших. Всі ці фільми знімалися в Одесі: в павільйонах кіностудії, на вулицях, парках, пляжах, в одеських двориках. Все місто було і досі є кіномайданчиким для знаменитих фільмів. В ході цієї екскурсії ви:

  • Проїдете по місту і побачите ті місця, де знімалися знамениті сцени з улюблених радянських фільмів, вам розкажуть, як проходили зйомки і що ховалося за кадром./li>
  • Ви дізнаєтеся чому Одеса вважається першовідкривачем світового кінематографа, і де жив і працював творець першого в світі кіноапарата!
  • Вам розкажуть про перші зіркових акторів, що знімалися в тоді ще чорно-білих фільмах, і про трагічну долю королеви німого кіно Вірі Холодній.
  • Ви дізнаєтеся про сучасну кіноіндустрії, нових фільмах і щорічному кінофестивалі, що проходить в Одесі.
  • На завершення, свої таємниці розкриє Одеська кіностудія, екскурсія по ній стане для вас справжнім відкриттям. Ви відвідаєте старовинні павільйони, дізнаєтеся, як знімали фільми, побуваєте в костюмерній, де так ретельно створювалися образи улюблених кіногероїв, побачите плащ В. Висоцького, кінокамеру О. Довженка.

Екскурсія триває 2.5 години і складається з автобусної частини (1.5 години) і екскурсії по одеській кіностудії (1 година) Екскурсія проходить для груп від 15 осіб. Ціна екскурсії вказана без вхідних квитків в кіностудію, вони оплачуються окремо при вході. Вартість: будні дні - 120 грн. дитячий, 150грн. дорослий; вихідні дні - 130 грн. дитячий, 200 грн. дорослий. Відправлення від Оперного театру або іншого місця в центрі міста, зручного для вас.

Не пропустіть свій шанс дізнатися все найцікавіше про Одесу! Чекаємо вас на цій екскурсії!!!

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
2,5 часа
АвтобуснаПішохідна
Дітям:
Від 7 до 15
150 грн
Вартість:
Дорослий (16+)
200 грн
Відгуки про екскурсію ”Як в Одесі кіно знімали +Кіностудія”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!