Наші гіди
Професійні гіди екскурсійного агентства «Love Odessa» - наша команда досвідчених гідів-екскурсоводів для індивідуальних і групових екскурсій по Одесі.
Love Odessa

Людмила

Я вам не скажу за всю Одесу, Вся Одеса дуже велика Але .... я Вам розповім. Хто, коли і як створював Одесу. І кого, що і коли створювала сама Одеса. Розповім про самому синьому в світі Чорному морі, про найбільш протяжних в світі катакомбах, про прекрасну архітектуру і місцях Сили міста, про душу і дух Одеси, про двориках і палацах, про одеситів - 'великих оригіналах на всю голову'. Вам коханим про улюблену Одесі з любов'ю!

Love Odessa

Ольга

Історія моєї Одеси почалася на Молдаванці в старому одеському дворику, де жили 4 покоління моїх одеських предків. У юнацькому віці вона знайшла любов під впливом Бабеля, і Ільфа, і Петрова, Паустовського, продовжилася на Французькому бульварі, де я вивчала французьку мову і історію, а потім вийшла на вулиці мого міста, щоб поділитися з Вами своїми знаннями, відчуттям і любов'ю.

Love Odessa

Оксана

Хто, як не я, скаже Вам за всю Одесу? !!! Одесу знають і люблять у всьому світі, але потрапляючи сюди, хочуть зрозуміти - ЗА ЩО? !! Я, корінна одеситка, як батарейка, накопичила великий заряд любові і знань про своє місто і хочу поділитися цим зарядом з Вами! Це буде не історія Одеси, а Одеса в історіях. Ви почуєте і полюбите Одесу, як люблю її я! Ідіть зі мною - дивіться і слухайте!

Love Odessa

Паша

Стати екскурсоводом мені допомогла сама Красуня-Одеса, розкривши переді мною свою багату історію, колорит і, звичайно, одеський гумор. Хочете Дізнатися за наше місто? Приходьте до мене на екскурсії! Я проведу Вас по ньому і розповім так багато історій, приправлених одеськими анекдотами і піснями, що повірте, гарне післясмак і відмінний настрій Вам будуть забезпечені, а частинка Одеси безсумнівно залишиться у вашому серці!

Love Odessa

Павло

Я переконаний наша Одеса своєю красою, історією та колоритом не поступиться жодному європейському місту. Запрошую Вас досліджувати зі мною цей дійсно унікальному місто. Я з щедрістю і любов'ю поділюся з вами своїми знаннями, проведу по найулюбленішим і цікавих місцях, розповім близькі серцю історії. Ну, а все інше надам самій Одесі, адже краще, ніж вона сама, про неї не розповість ніхто!

Love Odessa

Андрій

Я - корінний одесит, якому пощастило народитися в цій Старої Одесі. Люблю її, таки так, за неповторний колорит, морське повітря, дивовижну архітектуру, неймовірно багату історію! А ще із задоволенням поділюся з вами красою одеських околиць, лиманів, мальовничих передмість, старовинних санаторіїв. Все це я з любов'ю розкрию в своїх різноманітних авторських екскурсіях!

Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!