тимчасово не проводяться
8.45 Збір групи біля центрального входу в Оперний театр або 9.00 на залізничному вокзалі біля центрального входу під годинником. Знайомство з супроводжуючим, посадка в автобус.
9.15 - Виїзд з Одеси від залізничного вокзалу
10:45 Прибуття в Білгород-Дністровську фортецю. Зустріч з гідом.
11.00 Екскурсія по Фортеці, знайомство з основними локаціями.
12.00 1 годину вільного часу, протягом якого можна перекусити (на території Фортеці багато недорогих кафе), зробити фото, відвідати кілька музеїв Фортеці, купити сувеніри.
13.00 Виїзд на дегустацію в Шабо
13:30 Прибуття в Шабо, знайомство з гідом, початок екскурсії по центру виноробства.
15:00 Дегустація 6 сортів вин, а після відвідування фірмового магазину.
16:30 Від'їзд групи в Одесу.
Опис єкскурсії:
Поперше ми відправимося з вами в Білгород-Дністровську фортецю, яка з'являеться одним з видатних і цікавих пам’яток оборонного зодчества середньовіччя.
Одні вважають її турецькою, інші молдавською, а цитадель — генуезької, будувалася ж вона майже 200 років (XIII-XV ст). У всі часи фортеця захоплювала, вражала своєю потужністю і неприступністю. Побудована на високому скелястому березі Дністровського лиману з місцевого каменю — вапняку, в плані являє собою неправильний багатокутник площею трохи більше 9 га. Піднявшись на бічну майданчик стін, можна обійти фортецю по периметру і ознайомитися з конструктивними і архітектурними особливостями оборонної лінії.
Протяжність оборонних стін близько 2,5 км, висота стін і веж від 5 до 15 м, товщина від 1,5 до 5 м. З півночі фортеця омивається водами Дністровського лиману.
Цікава фортеця і як об’єкт для кінематографістів. Тут знімалися: «Отелло», «Адмірал Ушаков», «Капітан Немо», «20 років потому», «Зцілення любов’ю», «Приречена стати зіркою» та інші.
Тут так само проводяться пісенні фестивалі, стіни фортеці «штурмують» в театралізованих виставах, можна взяти участь і в лицарських поєдинках.
На території діє музей, в якому зібрані археологічні розкопки стародавнього міста Тіри, Аккермана і фортеці. Музей відкритий в робочі дні, там же можна скористатися послугами екскурсовода.
Потім ми їдемо до центра віноробства Шабо. Шабський регіон має давню історію виноробства. Виноград тут вирощують з ХII століття, а село Шабо є перлиною українського виноробства. Під час екскурсії ви відвідаєте Старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, в якому був А. С. Пушкін і румунський король.
І на завершення, ви опинитеся в кришталевому дегустаційному залі, який розташований на 5 поверсі під землею серед бочок. До напоїв подаються традиційні дегустаційні закуски: крекер, волоські горіхи, чорний шоколад. Гості зможуть ознайомитися з асортиментом 6 видів вина, шампанським і коньяком ТМ «Шабо».
Можливі екскурсії як з дегустацією, так і без. Квитки оплачуються окремо. Ціну уточнюйте.