Тур на 1 день
Ви побачите усі головні визначні пам'ятки, відвідайте найдовші у світі підземні лабіринти, дізнайтеся усе найцікавіше про історію Одеси

1. Оглядова екскурсія. Тривалість 2.5 години

Для групп до 30 людей может проходить на электромобілях.

Школьникам младших класів пропонуємо програму «Чомучкам за Одессу». Старшеклассникам класичної Обзорную екскурсію по городу. В ході цієї екскурсії ви побачите більше 40 визначних пам'яток, проїдьте по всіх знаменитих Одеських вулицях, відвідайте знаменитий курортний район «Аркадія», подивіться на Французькому бульварі, те саме, що «все в колі», ви побачите Одеський киностудія, Морська вокзал, Воронцовський дворець, Єкатерининська площа, Дом стену, дізнайся секрети Потемінської стійки, вигадай бажання пам'ятника Дюку Ришельє. Пройдете по зеленим аллеям Приморського бульвару та легендарної Дерибасівської вулиці, поздоровитесь з Утесовым і посидьте на знаменитому 12-му стулі. Ви окунетесь в світ одеських легенд, веселих історій, тайн, які зберігають у собі одеські вулички та дворики.

2. Обід

3. Екскурсія в Одеські катакомби. Тривалість 3 год

Екскурсія в Одеські катакомби - це те, що запам'ятається вам навіки. Самі довільні в світі лабіринти розкривають перед вами всі свої тайни. Якщо вам цікава історія Великої Вітчизняної війни, підвиг одеських партизан і їх таємний відпочинок в катакомбах, то вам варто відвідати музей-катакомби партізанської слави в с.Нерубайском, читайте докладніше тут. Якщо ж ти любите приключений і готовий пройти в касках з фонариками по темним звивистим тропам, то побачиш підземне озеро, антиатомний бункер, пещеру з останками древніх тварин, тоді вам сюди.

Також, факультативно, ми можемо запропонувати вам екскурсії в музей контрабанди, екскурсію на Одеський кіностудію, екскурсію в Музей Шоколад або екскурсію по Оперному театру.
Зв'яжіться з нами, щоб уточнити вартість даного туру для вашої групи
Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
Відгуки про екскурсію ”Тур на 1 день”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!