Воронцовський маяк
Екскурсія на одеський маяк - одна з найбільш захоплюючих і незвичайних в Одесі.

Екскурсія тимчасово не проводиться

Увага! Важлива інформація для відвідувачів:
Порт це закритий режимний об'єкт, тому для бронювання екскурсії на Маяк необхідно надати нам такі дані:
ПІБ, дата народження, серія і номер паспорта (свідоцтва про народження) кожного учасника!
Ми приймаємо повну оплату за 2 дні до початку екскурсії!
Необхідно мати з собою документи під час екскурсії або їх копії!
Опис туру:

Маяки - символи всіх міст-портів. Ці споруди завжди оповиті ореолом романтики і таємничості. Саме вони найперші і останні зустрічають і проводжають суда. Розглянути маяк може кожен, хто відправляється на морську прогулянку уздовж одеського узбережжя на катері або яхті. Але підійти до нього і доторкнутися не так легко. Маяк розташований на території одеського порту, а це режимний об'єкт, тому доступ до нього можливий тільки в супроводі спеціально навченого гіда, строго дотримуючись правил техніки безпеки.

Ми раді надати вам таку можливість і запрошуємо відвідати цей дивовижний об'єкт і перейнятися його цікавою історією. Наша екскурсія починається від Морського вокзалу. Тут ми поспостерігаємо за прибуттям і відправленням суден, відвідаємо "Музей якорів", де знавці оцінять їх різноманітність, дізнаємося історію появи пасажирського терміналу, побачимо пам'ятник "Дружині моряка" і "Золоте дитя". Далі наш шлях буде проходити вже на транспорті по території порту. Побувати в самій гущі подій в порту вдається не кожному. Перед нами постане понад 9 кілометрів причалів, близько ста плавучих і портальних кранів, портові буксири, естакада, залізниця та ін. Життя тут кипить, щодня відвантажуються і завантажуються сотні тонн різних вантажів, заходять військові і торгові судна. Ви дізнаєтеся маловідомі факти про історію порту, його розвитку, про події, що відбувалися тут в різні часи. Після екскурсії по порту ми опинимося у рейдового молу, тут нам належить піша прогулянка до самого маяка.

Протяжність молу 680 метрів. Шлях по ньому називається "морська стежка". В оточенні безкраїх морських просторів, під шум хвилі і крики чайок ми доберемося до красивої білої вежі. По дорозі нам може пощастити зустріти дельфінів. Біля підніжжя маяка особлива атмосфера. Відчуття, що ми стоїмо посеред моря, поряд з білосніжною вежею, миготливою червоними вогнями, і крутими сходами, що йдуть в морську безодню. Ми дізнаємося історію появи першого маяка в одеському затоці, скільки всього було маяків і що сталося з кожним, ніж одеський маяк відрізняється від інших і чому його називають Воронцовський. Познайомимося з професією маячнік і дізнаємося про особливості цього нелегкого праці, про долі маякових доглядачів, а так само захоплюючі факти про маяки світу. Ну, і, звичайно, нам треба буде зробити багато яскравих фотографій, щоб надовго зберегти свої враження і незабутні емоції. Чекаємо вас на цій екскурсії!

Хочу на цю экскурсію!
Чи варто відмовляти собі в задоволенні отримати незабутнє враження від шикарної екскурсії? Ми ось думаємо, що ні.
Заповніть поля, а ми максимально швидко з вами зв’яжемося.
Відгуки про екскурсію ”Воронцовський маяк”
Наші улюблені туристи залишають свої відгуки про екскурсії, все чесно та відкрито, переконайтеся у цьому — залиште і ви.
Залишити коментарій
Поділитися:
Замовити дзвінок
Ваша заявка відправлена.
З технічних причин відправити заявку не вдалося.
Будь ласка зв'яжіться з менеджером.
Замовити экскурсію
Замовити экскурсію
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!