Our guides
Професійні гіди екскурсійного агентства «Love Odessa» - наша команда досвідчених гідів-екскурсоводів для індивідуальних і групових екскурсій по Одесі.
Love Odessa

Людмила

Я вам не скажу за всю Одесу, Вся Одеса дуже велика Але .... я Вам розповім. Хто, коли і як створював Одесу. І кого, що і коли створювала сама Одеса. Розповім про самому синьому в світі Чорному морі, про найбільш протяжних в світі катакомбах, про прекрасну архітектуру і місцях Сили міста, про душу і дух Одеси, про двориках і палацах, про одеситів - 'великих оригіналах на всю голову'. Вам коханим про улюблену Одесі з любов'ю!

Love Odessa

Ольга

Історія моєї Одеси почалася на Молдаванці в старому одеському дворику, де жили 4 покоління моїх одеських предків. У юнацькому віці вона знайшла любов під впливом Бабеля, і Ільфа, і Петрова, Паустовського, продовжилася на Французькому бульварі, де я вивчала французьку мову і історію, а потім вийшла на вулиці мого міста, щоб поділитися з Вами своїми знаннями, відчуттям і любов'ю.

Love Odessa

Оксана

Хто, як не я, скаже Вам за всю Одесу? !!! Одесу знають і люблять у всьому світі, але потрапляючи сюди, хочуть зрозуміти - ЗА ЩО? !! Я, корінна одеситка, як батарейка, накопичила великий заряд любові і знань про своє місто і хочу поділитися цим зарядом з Вами! Це буде не історія Одеси, а Одеса в історіях. Ви почуєте і полюбите Одесу, як люблю її я! Ідіть зі мною - дивіться і слухайте!

Share:
Request a call
Your application has been submitted.
For technical reasons the application could not be send .
Please contact the manager.
Book a tour
Book a tour
+38 (096) 321-0-123
error: Content is protected !!